Słuchawki w wydaniu Max

Słuchawki w wydaniu Max

Doniesienia i tym razem znalazły potwierdzenie. Apple dziś wprowadziło nowy produkt – AirPods Max – pierwsze własne bezprzewodowe słuchawki wokółuszne w oryginalnej formie.

Design

 

Mac

Każdy element został zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższą jakość dźwięku, zapewniając idealne dopasowywanie do kształtu twarzy. Ramę wykonano ze stali nierdzewnej, zakończonej teleskopowymi ramionami, które można zablokować w wybranej pozycji. Jednocześnie specjalne sklepienie w opasce ma za zadanie równomiernie rozłożyć ciężar, zmniejszając nacisk na głowę. Nauszniki mogą obracać się niezależnie zwiększając precyzje dopasowania i wyrównania nacisku.
Przy tym ważą niecałe 400g.

 

Pięć kolorów

kolory

Sterowanie

Digital Crown już nie tylko w Apple Watch. W tym połączeniu zapewni możliwość sterowania głośnością, przełączanie utworów oraz odbieranie połączeń.

Dźwięk

Redukcja szumów na poziomie Max.
Aby wyeliminować wszelkie niechciane dźwięki AirPods Max używają 6 mikrofonów wykrywających hałas otoczenia. Kolejne dwa współdzielone mikrofony weryfikują słyszane dźwięki.

Czyste, detaliczne, wyraźne i pozbawione zniekształceń brzmienie mają zapewnić specjalnie zaprojektowane przetworniki wzorowane na głośnikach wolnostojących. Czip H1 dostosowany pod kątem AirPods Max został wyposażony aż w 10 rdzeni i znalazł się w każdym nauszniku. Zapewnia aktywną redukcje hałasu, ale również umożliwia przejście w tryb kontaktu, co znamy już z modelu Pro. Znajdziemy tu również dynamiczne śledzenie ruchów głowy przy oglądaniu filmów.

Bateria

AirPods Max są w stanie zapewnić aż 20 godzin słuchania i rozmów przy aktywnej redukcji hałasu.
Ładowane są przez złącze Lightning. W 5 minut są w stanie naładować baterię do poziomu umożliwiającego słuchanie przez 1,5 godziny.

Dołączone dedykowane etui Smart Case nie zapewni doładowywania słuchawek, zostaną natomiast przełączone w tryb ultraniskiego zużycia energii.

Zawartość zestawu

zestaw

Apple konsekwentnie usuwa zasilacze z zestawu swoich urządzeń. Również w tym przypadku nie znajdziemy go w opakowaniu.

Cena

Słuchawki można już zamawiać, a dostępne będą od 15 grudnia.
Cena wynosi 2 799,00 zł.

 

źródło: Apple

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *