Kariera w iDoctor

W iDoctor kierujemy się pasją, dokładnością oraz chęcią poszerzenia własnych kompetencji. To, co wyróżnia nas wśród innych serwisów, to wysoka dbałość o szczegóły przy dokonywaniu napraw oraz doświadczenie, które zdobywamy od momentu pojawienia się pierwszych iPhone na polskim rynku.
Z uwagi na ciągły rozwój firmy, poszukujemy nowych serwisantów zarówno telefonów i tabletów jak i komputerów. Do obowiązków początkującego serwisanta należy:
 • Wykonywanie czynności serwisowych
  Doświadczenie nie jest konieczne, choć mile widziane. Nowy pracownik przechodzi intensywne szkolenie na początku swojej przygody z iDoctor, a po jego zakończeniu, wszelkie wątpliwości zawsze może skonsultować z bardziej doświadczonym technikiem.
 • Obsługa klienta
  Zawsze staramy się podchodzić do każdego klienta indywidualnie i przekazywać mu wszelkie szczegóły dotyczące naprawy. Z uwagi na to, każdy z techników zajmujący się urządzeniem, sam kontaktuje się z klientem, aby przedstawić stan urządzenia i podsumować przeprowadzoną usługę.
 • Praca biurowa
  W ramach pracy biurowej nasi pracownicy zajmują się prowadzeniem dokumentacji przeprowadzanych napraw.
Mile widziana jest biegła obsługa komputera, zainteresowanie informatyką i nowymi technologiami oraz podstawowa znajomość języka angielskiego. Nie musisz być wielkim fanem Apple, jednak gwarantujemy, iż już po kilku dniach pracy nim zostaniesz : )
Jeśli nie jesteś technikiem bądź taka praca nie leży w kręgu Twych zainteresowań, a mimo tego czujesz, że pasowałbyś do naszego zespołu – wyślij CV mimo wszystko wraz z uzasadnieniem, dlaczego chciałabyś/chciałbyś z nami pracować, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.
Poszukujemy osób, które podzielają naszą pasję do urządzeń marki Apple.Jeśli chciałabyś/chciałbyś zostać częścią naszego zespołu to gorąco zapraszamy do przesyłania swojego CV przy użyciu formularza znajdującego się poniżej, drogą mailową bądź do odwiedzenia nas osobiście w jednej z siedzib w całym kraju.

  Formularz rekrutacyjny

  Administratorem udostępnionych w formularzu danych osobowych Użytkownika strony są Aleksander Gruchała i Kevin Karolak, wspólnicy iDoctor spółki cywilnej Gruchała Karolak adres spółki cywilnej: ul. Wydawnicza, nr 1/3, 92-333 Łódź, NIP: 7282798106, (dalej iDoctor).

  Poprzez wypełnienie i wysłanie formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie przez iDoctor moich danych osobowych w celu wysłania mi przez iDoctor oferty świadczenia usług w odpowiedzi na moją wiadomość oraz komunikacji ze mną przy pomocy udostępnionych przeze mnie danych.

  Udostępnienie w formularzu danych osobowych ma charakter dobrowolny, jednakże jest niezbędne dla skutecznego wysłania wiadomości i nawiązania kontaktu przez iDoctor z jej zidentyfikowanym nadawcą, a udostępnione dane zostaną wykorzystane jedynie w tym celu, przy czym Użytkownikowi strony, którego dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

  Wysyłając zgłoszenie prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:

  "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Aleksandra Gruchałę i Kevina Karolaka, Wspólników iDoctor spółki cywilnej Gruchała Karolak (ul. Wydawnicza, nr 1/3, 92-333 Łódź, NIP: 7282798106) moich dobrowolnie przekazanych danych osobowych na potrzeby obecnego procesu rekrutacji jak również rekrutacji przyszłych."*

  *W przypadku braku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji prosimy o skreślenie tego fragmentu oświadczenia.