Skorzystaj z naprawy w iDoctor bez wychodzenia z domu!

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 606 115 113 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Jak to działa?

 1. Kontaktujesz się z nami mailowo bądź telefonicznie, opisujesz problem ze swoim urządzeniem (przyda nam się informacja również o konkretnym modelu bądź numerze seryjnym urządzenia)
 2. Przedstawiamy Ci koszt naprawy, jeśli go zaakceptujesz zamawiamy kuriera, który za darmo podjedzie i odbierze urządzenie spod wskazanego przez Ciebie adresu
 3. Sprzęt trafia do naszej placówki, gdzie go diagnozujemy. Może okazać się, że problemem jest coś innego niż ustaliliśmy przy pierwszym kontakcie, lecz nie obawiaj się tego :). Obiecujemy, że jeśli zmieni się zakres koniecznych prac lub koszt usługi skontaktujemy się z Tobą przed podjęciem działań!
 4. Odsyłamy naprawione urządzenie na wskazany przez Ciebie adres

Dodatkowe informacje

 • Jeśli zależy Ci na czasie polecamy kontakt telefoniczny, wszystko uda się wtedy ustalić w ciągu jednej rozmowy i od razu zamówimy kuriera 🙂
 • Opłacić naprawę urządzenia możesz przy odbiorze urządzenia od kuriera (przesyłka pobraniowa) lub wcześniej przelewem. Jeśli chcesz skorzystać z tej drugiej możliwości, daj nam znać wcześniej

#zostanwdomu i skorzystaj z możliwości bezkontaktowej naprawy iPhone, iPod, iPad, iMac, MacBook!

  Napisz do nas  Administratorem udostępnionych w formularzu danych osobowych Użytkownika strony są Aleksander Gruchała i Kevin Karolak, wspólnicy iDoctor spółki cywilnej Gruchała Karolak adres spółki cywilnej: ul. Wydawnicza, nr 1/3, 92-333 Łódź, NIP: 7282798106, (dalej iDoctor).

  Poprzez wypełnienie i wysłanie formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie przez iDoctor moich danych osobowych w celu wysłania mi przez iDoctor oferty świadczenia usług w odpowiedzi na moją wiadomość oraz komunikacji ze mną przy pomocy udostępnionych przeze mnie danych.

  Udostępnienie w formularzu danych osobowych ma charakter dobrowolny, jednakże jest niezbędne dla skutecznego wysłania wiadomości i nawiązania kontaktu przez iDoctor z jej zidentyfikowanym nadawcą, a udostępnione dane zostaną wykorzystane jedynie w tym celu, przy czym Użytkownikowi strony, którego dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.