Apple Event 13.10.2020

Apple Event 13.10.2020

Apple oficjalnie zapowiedziało konferencję. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, odbędzie się ona 13 października. Oznacza to, że już na początku przyszłego tygodnia poznamy nowe iPhone’y, ale nie tylko.

Miesiąc po konferencji we wrześniu, na której nietypowo poznaliśmy tylko nowe iPady oraz Apple Watche nadchodzi kolejna pod hasłem „Hi, Speed”. Tym razem przekonamy się jakie finalnie będą nowe telefony od Apple.

iPhone 12

Mają pojawić się w kilku wariantach oraz rozmiarach. Zgodnie z doniesieniami wygląd nowych telefonów ulegnie zmianie. Ich bryły mają mieć ostre krawędzie, w stylu nowego iPada Pro. Możliwe, że iPhone’y zyskają również skanery LiDAR w wersjach Pro.

iphone porównanie

Dużo w ostatnim czasie mówiło się o standardzie 5G. Nie wiadomo jednak czy trafi do każdego z modeli.

W zestawie z iPhonem może zabraknąć zasilacza oraz słuchawek. Tym samym w pudełku znajdziemy wtedy wyłącznie przewód ładowania, prawdopodobnie ze złączami Lightning oraz USB-c.

Premiera telefonów z pewnością głównym tematem konferencji, natomiast spodziewamy się również innych nowości, o których mówi się już długo.

AirTags

Lokalizatory bluetooth od Apple. Niewielkie urządzenia najprawdopodobniej w formie okrągłych breloków pomagałby na lokalizowanie za pośrednictwem iPhone’a podpiętych przedmiotów, jak torebka czy klucze.

Mata ładująca

Krążą plotki, ze Apple wciąż pracuje nad matą ładującą, trochę mniej zaawansowaną od AirPower. Oczekiwano, że może zostać zaprezentowana na wrześniowej konferencji. Tak się nie stało, czy więc pojawi się tym razem?

mata ładująca

AirPods Studio

Czyli bezprzewodowe nauszne słuchawki od Apple. AirPods oraz AirPods Pro znalazły liczne grono zwolenników. Wersja Studio dopełniłaby ofertę oferowanych słuchawek.

HomePod

Nowy głośnik od Apple pojawiłby się w mniejszym formacie oraz niższej cenie. Plotki wskazują, że pojawi się przed końcem roku, możliwe, że zobaczymy go na konferencji.

W tym roku oczekuje się również nowego MacBooka lub iMaca z systemem AMR, jednak większość doniesie sugeruje późniejszy termin premiery.

Wszystko się wyjaśni we wtorek, 13 października po godzinie 19:00.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *