Nowy iPad 8. generacji

Nowy iPad 8. generacji

Na początku tygodnia iPad ósmej generacji trafił do sprzedaży. W tym wydaniu znacznie przyspiesza, a ceny rozpoczynają się już od 1599 zł. 

Konstrukcja nowego iPada się nie zmieniła. Obudowa została wykonana z aluminium w 100 procentach pochodzącego z recyklingu. Wyświetlacz Retina ma przekątną 10,2-cala. Poniżej ekranu, znajduje się standardowo przycisk Home z technologią Touch ID.
iPad współpracuje z Apple Pencil (1. generacji) oraz Smart Keyboard dzięki czemu korzystanie z urządzenia może być jeszcze łatwiejsze.

iPad

W kwestii uchwycania obrazu również, bez zmian. Nadal znajdziemy tu takie same aparaty jak u poprzednika. Z przodu aparat FaceTime HD z Retina Flash, a z tyłu aparat 8 MP z przesłoną f / 2,4. Oba obsługujące ujęcia live.

Jeszcze bardziej wielozadaniowy

iPadOS dostarcza wiele nowych możliwości. Mocny czip A12 Bionic z Neural Engine sprosta wyzwaniu. Ma zapewnić szybką i płynną pracę nawet przy wymagającej  grafice. Wydajność graficzna jest dwukrotnie większa niż w przypadku modelu z 2019 roku. Przy tym bateria wystarcza na 10 godzin.

Odpowiedni zarówno do nauki jak i gier. Za pośrednictwem bluetooth iPada można sparować z bezprzewodowym kontrolerem od PlayStation czy Xboxa.

W pudełku razem z iPadem wciąż znajduje się przewód oraz zasilacz.

_
źródło: Apple

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *