Apple Watch’e oraz iPady zamiast iPhone’ów

Apple Watch’e oraz iPady zamiast iPhone’ów

Radość z prezentacji iPhone’ów we wrześniu, zaraz po zapowiedzeniu konferencji, okazała się przedwczesna. Zgodnie z informacjami udostępnianymi wcześniej przez znanych leakerów jak Mark Gurman, tegoroczna konferencja została poświęcona Apple Watch oraz iPadom.

Przewidywania wskazują, że kolejna konferencja, tym razem skupiająca się na iPhone’ach, odbędzie się w październiku. Mówi się o drugim tygodniu miesiąca.

Apple Watch razy dwa

Trzeba przyznać, że większość doniesień publikowanych w ostatnim tygodniu się potwierdziła. Przede wszystkim debiut Apple Watch SE. Budżetowa wersja zegarka pojawiła się w cenie rozpoczynającej się od 1299 zł. Duże możliwości ma zapewnić dwurdzeniowy układ S5. Koperty dostępne w trzech kolorach: srebrnym, złotym oraz gwiezdnej szarości.

AW SE

 

Apple Watch serii 6 przede wszystkim zyskał czujnik umożliwiający pomiar natlenienia krwi, działający również w tle. Pojawiły się również dwa nowe kolory kopert: czerwony oraz niebieski.

AW 6

Oba zegarki będą dostępne od 18 września. Do wyboru dwie wielkości koperty w każdym z modeli: 40 mm lub 44 mm.
Razem z zegarkami pojawiły się nowe kolory nowe bransolety „solo” oraz wiele nowych tarcz.

Między zapowiedziami nowych urządzeń, Apple oficjalnie ogłosiło  brak zasilaczy w zestawie z Apple Watch.

iPad

Apple  w ostanim czasie odnotowało skok sprzedaży swoich iPadów. Na początku roku zaktualizowano iPada Pro. Nic dziwnego, że firma zdecydowała się również odnowić inne modele: iPada Air oraz iPada.

iPad Air został całkowicie przeprojektowany. Teraz jego bryła przypomina iPada Pro. Procesor jest szybszy o 40% oraz grafika o 30% od poprzedniej generacji dzięki zastosowaniu czipa A14 Bionic. Do tego Touch ID znalazł się w przycisku bocznym.

iPad Air

iPad 8. generacji – funkcjonalność w przystępnej cenie, rozpoczynającej się od 1599 zł. Szybką i płynną pracę zapewni czip A12 Bionic. iPad współpracuje z Apple Pencil oraz Smart Keyboard.

iPad

Usługi

Zakres usług Apple stale się powiększa. Tym razem gigant z Cupertino zaprezentował Fitness+ . Usługa będzie obejmowała bibliotekę filmlmów z ćwiczeniami nagrywanymi przez zespół trenerów. Baza ma być regularnie aktualizowana. Niestety w tym momencie nie wiadomo kiedy usługa będzie dostępna w Polsce.

Dodatkowo zakup usług w pakiecie stał się możliwy. „Apple One” o zachęcającej cenie ma obejmować :

  • Apple Music
  • TV+
  • Apple Arcace
  • iCloud

W Polsce są dostępny w dwóch wariantach:

  • Indywidualny: 24,99 zł/miesiąc
    oraz
  • Rodzinny: 39,99 zł/miesiąc

 

źródło: Apple

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *