Macbook / iMac: instalacja dysku SSD

Macbook / iMac: instalacja dysku SSD

Twój Mac uruchamia się bardzo długo? Włączanie poszczególnych aplikacji zajmuje znacznie więcej czasu, niż oczekiwałeś od komputera marki Apple?
A może występuje problem z wielozadaniowością podczas pracy w wielu programach jednocześnie?

Czas na upgrade! Półprzewodnikowy nośnik danych typu SSD cechuje się szybkim czasem dostępu, a także bardzo wysoką prędkością zapisu i odczytu danych. Jest to również idealny rodzaj dysku na instalację systemu macOS. Nasi klienci często korzystają z opcji wymiany powolnego dysku talerzowego typu HDD. Możesz jednak zachować ten nośnik jako dodatkowy magazyn danych obok szybkiego, systemowego SSD. Wybór należy do Ciebie! Nasi serwisanci wykonają rozbudowę zgodnie z Twoimi preferencjami.

Zapewniamy, że Twój komputer po takiej operacji znacznie przyspieszy. Zdanie to popiera opinia setek klientów, którzy skorzystali z tej usługi na ternie całego kraju. Prawdopodobnie zrezygnujesz z planów zakupu kolejnego, nowszego komputera, dostrzegając pełnię potencjału sprzętu, który posiadasz od lat!

Instalacja dysku SSD w iDoctor trwa od kilku godzin, do około dwóch dni. Jedynym czynnikiem, który pływa na czas realizacji usługi jest ilość danych, które zechcesz przenieść, lub zarchiwizować. Sam proces wymiany dysku wraz z bezpłatną instalacją systemu macOS wykonujemy natychmiast po przyjęciu komputera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *