Konferencja w marcu?

Konferencja w marcu?

Kolejne źródła wskazują na konferencję Apple w marcu poświęconą prezentacji nowych produktów. Co dokładniej zobaczymy i kiedy?

Po wcześniejszych, szybko zdementowanych doniesieniach o wydarzeniu 16 marca, na tapecie pojawiła się kolejna data – 23 marca. Podobno cztery nowe produkty Apple są gotowe do zaprezentowania. Nie wiadomo jednak, czy wszystkie z nich poznamy już teraz.

AirTags

Lokalizatory zapowiadane już od dłuższego czasu, choć nieoficjalnie. Niewielkie urządzenia w formie breloków umożliwiałyby dokładne lokalizowanie podpiętych przedmiotów jak klucze czy torba.

AirPods

Trzecia generacja bezprzewodowych słuchawek ma przypominać serię Pro. Choć pozbawione zaawansowanych funkcji jak aktywna redukcja szumów, ich konstrukcja może wyglądać bardzo podobnie. Oczekuje się też dłuższego czasu pracy baterii.

airpods3

iPad Pro

Mają być tak mocne, jak Mac’ki z M1. To oznaczałoby, że wydajność oraz prędkość nowego iPada Pro poszybuje w górę. Do tego mają posiadać ekran miniLED oraz lepszą kamerę. Sam wygląd prawdopodobnie bez większych zmian.

iPad Pro

Apple TV

Nowe Apple TV ma funkcjonować jako konsola do gier. Przeprojektowany pilot ułatwi nawigację oraz obsługę gier. Według danych udostępnionych przez Bloomberg urządzenie będzie posiadało czip A14 Bionic.

 

Na które z nowości czekacie?

 

źródło: 9to5mac